kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Klinika stanika czyli brafitting w Li Parie
2010/10/3 15:10:00

Statystyki wykazują, iż blisko 95% kobiet nosi źle dopasowane staniki, z czego kompletnie nie zdają sobie sprawy. A nieprawidłowy biustonosz może być przyczyną wielu problemów, i to nie tylko estetycznych, ale także zdrowotnych. Źle dobrany stanik obciąża ramiona i kręgosłup, powoduje deformacje biustu, utratę jego jędrności i niejednokrotnie jest powodem wadliwej postawy ciała.

- Kobiety powinny z dumą eksponować biust. To przecież nasz największy atut i atrybut kobiecości. A tym czasem niejednokrotnie widzimy przygarbioną dziewczynę z oklapniętym biustem umiejscowionym na dziwnej wysokości. Nic dziwnego, że ma kompleksy i nie akceptuje swoich piersi - mówi Jolanta Lewicka profesjonalna brafitterka z Li PARIE - W większości tego typu przypadków wystarczy jedynie prawidłowo dopasować stanik, aby biust stał się piękniejszy, a nasze samopoczucie zdecydowanie lepsze. Dlatego właśnie warto oddać się w ręce specjalistki-brafitterki.

Profesjonalny brafitting może trwać nawet do 30-40 minut. Polega on na ustaleniu pawidłowego rozmiaru biustonosza, przymiarkach i selekcji różnorodnych modeli na danej sylwetce, doborze odpowiedniej konstrukcji bielizny do kształtu biustu i figury, nauce właściwego zakładania stanika i modelowania ciała w nowej bieliźnie.

Profesjonaliści wymieniają przynajmniej dziesięć zalet brafittingu. Wśród najważniejszych znalazły się: optyczne wyszczuplenie sylwetki, podkreślenie talii, poprawa jakości dekoltu, rekonstrukcja zniszczonego biustu, a także odciążenie kręgosłupa i ramion. Co ważne, brafitterka nie zna pojęć typu „biust za mały", „biust za duży". Dla miej każdy biust może wyglądać pociągająco i seksowanie.

- Brafitting to swoista terapia dla biustu - podkreśla Jolanta Lewicka - dlatego akcja, profesjonalnego dopasowywania biustonoszy, nazwana została KLINIKA STANIKA. Dla podkreślenia prozdrowotnych aspektów brafittingu w trakcie akcji nasze brafitterki wystylizowane będą na Stanikowe Panie Doktor, jak w prawdziwej klinice.

Na profesjonalny brafitting oraz zakupy z 20% rabatem zapraszają między innymi sklepy LI PARIE. Akcja KLINIKA STANIKA potrwa tam do 10 października.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: biust, biustonosz, brafitting, dobór biustonosza


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»