kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Kosmetyczny Flower Power Zary
2008/4/9 11:50:00

Styl „Flower Power”, który tej wiosny eksploduje na bluzkach i sukienkach, odgrywa główną rolę w kolekcjach Zara Cosmetics. Linia makijażu z debiutanckim wizerunkiem oraz nowe perfumy wykorzystują barwy i aromaty kwiatów w ich najbardziej esencjonalnym charakterze. Kolory są intensywne i jasne, zapachy świeże i naturalne.

Aby uczcić nadejście wiosny, Zara Cosmetics odnawia wizerunek swojej kolekcji makijażu. Nowe produkty, nowe faktury i nowe opakowania. Kwiaty oraz słońce inspirują paletę barw dla twarzy, oczu, ust i paznokci. Dość już matowej zimy. Wiosna nas wyzwala. Makijaż z kolorami błyszczącymi i rozświetlającymi twarz, w której oczy nadal przykuwają uwagę, dzięki robiącym wrażenie kolorom. Do tego satynowe i metaliczne faktury. Kolory dochodzą aż do brwi, czy to w jednolitym odcieniu, czy to w mocnych kontrastach. Usta, błyszczące i rozświetlone, schodzą na dalszy plan, stając się uzupełnieniem w rozmaitych odcieniach różu, maliny i czerwieni. Paznokcie odzyskują należną im uwagę i przybierają wszelkie tony, począwszy od bieli aż po czerń, by towarzyszyć różnym wizerunkom.

fot. ZaraBukiet kwiatów stanowi jeden z motywów inspiracji. Kolekcja jest zainspirowana delikatnymi kolorami kwiatów: łagodną lawendą, zielenią, ochrą i pomarańczą, z odmianami różu obecnymi na oczach, policzkach, ustach i paznokciach. Gama kolorów bazuje na mieszance subtelnych tonów z odcieniami świeżymi, radosnymi i błyszczącymi. Magia pastelowych i delikatnych odcieni w połączeniu z innymi tonami, promiennymi i optymistycznymi.

Zara wprowadza też nową linię perfum. Klasyczna, minimalistyczna i elegancka. Tak właśnie można zdefiniować nową linię wody perfumowanej. Wodny Irys, Kwiat Pomarańczy, Bułgarska Róża - trzy rodzaje perfum w trzech identycznych flakonikach, choć każdy z nich ma własną osobowość. Irys wodny - nuta wysoka: mandarynka, nuta średnia: irys wodny, nuta bazowa: drzewo sandałowe; Kwiat pomarańczy - nuta wysoka: liście drzewka pomarańczowego, nuta średnia: kwiat pomarańczy, nuta bazowa: białe piżmo; Bułgarska róża - nuta wysoka: płatki magnolii, nuta średnia: bułgarska róża, nuta bazowa: białe drzewo sandałowe.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: ZARA, flower power, kosmetyki, makijaż


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»