kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Nowa kolekcja YES: Tajemnica ukryta w biżuterii
2011/9/23 0:10:00

Tajemne emblematy, legendarne namiętności… taka jest właśnie najnowsza kolekcja YES „La Herencia”, która zabiera nas w podróż do XVIII - wiecznej Hiszpanii!

Nowa kolekcja YES „La Herencia” po hiszpańsku oznaczająca „dziedzictwo” to linia zawieszek z oksydowanego srebra. Każda z nich inspirowana jest pieczęciami rodem z XVIII wieku, kiedy to stemplowano listy kryjące tajemnicę… Wśród zawieszek można znaleźć też tajemniczy klucz, prawdopodobnie będący „kluczem do czyjegoś serca” lub do tajemniczego ogrodu, ukrytego na hiszpańskim dworze.

Kolekcja przenosi nas w świat hiszpańskiej arystokracji! Inspirowana jest misternie zdobionymi XVIII – wiecznymi sukniami. Emblematy na pieczęciach, są niczym dziedzictwo przenoszone z pokolenia na pokolenie. Swoim wzornictwem przywodzą na myśl epokę namiętności i romansów. Ta biżuteria sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, jakbyś tylko Ty znała skrywaną od wieków tajemnicę!

fot. Yes fot. Yes fot. Yes

fot. Yes fot. Yes
Fot. Yes


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Hiszpania, YES, biżuteria, srebro


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»