kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Nowoczesne urządzenia do stylizacji włosów
2010/1/15 7:50:00

Każda kobieta chce wyglądać pięknie, czuć się pewnie i przyciągać uwagę. Większość osiąga to dzięki perfekcyjnej fryzurze, ale codzienna stylizacja włosów sprawia czasem problemy.

Zwykłe urządzenia do stylizacji mogą niszczyć włosy, wysuszając je i odbierając im ich naturalny blask. Stają się one przesuszone, pozbawione blasku, kruche i łamliwe, a ich struktura ulega trwałemu uszkodzeniu. Można jednak temu zapobiec używając produktów wyposażonych w funkcję jonizacji.

Prostownice, suszarki czy lokówki z taką funkcją zapewniają trwałą stylizację i na długo pozostawiają włosy lśniące i pełne blasku. Emitowane przez urządzenia ujemne jony to porcja satynowych cząsteczek, które neutralizują ładunki elektryczne na włosach, zapobiegając elektryzowaniu ich, wygładzając i sprzyjając lepszemu układaniu. Włosy oplecione zostają przez strumienie jonów, które wnikając w nie odżywiają, zapewniając naszej fryzurze gładkość i niepowtarzalny wygląd.

Nowoczesne prostownice dzięki swoim funkcjom gwarantują ochronę włosów przed wysoką temperaturą. Możliwość ustawienia temperatury w zakresie od 130 do 200 stopni Celsjusza pozwala na dostosowanie stylizacji do indywidualnych potrzeb każdej użytkowniczki, a niektóre z urządzeń posiadają również przycisk natychmiastowego podnoszenia temperatury, dzięki któremu prostownica momentalnie osiąga 200 stopni Celsjusza i pozwala łatwo i szybko wygładzić nawet niesforne kosmyki. Spośród wielu dostępnych na rynku modeli warto wybierać te, w których ceramiczne płytki powleczone są enamelem, dzięki czemu gładko suną po powierzchni włosów, nie szarpiąc i nie niszcząc ich struktury. Przydatne są również dodatkowe funkcje, takie jak np. system chłodzenia i funkcja „Strażak", która sprawia, że po 30 minutach braku aktywności urządzenie się wyłącza.

Trudno wyobrazić sobie codzienną stylizację fryzury bez suszarki. Te najnowocześniejsze zostały wyposażone w funkcję pozwalającą kontrolować przepływ ciepłego i zimnego powietrza, dzięki któremu perfekcyjnie zabezpieczają włosy przed przesuszeniem i uszkodzeniem. Niektóre modele posiadają regulowany, trzystopniowy sterownik gorącego powietrza i dwustopniowy zimnego, który pozwala dostosować temperaturę suszenia do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Dodatkowe funkcje bardzo ułatwiające układanie włosów, to także szybki wyrzut zimnego powietrza, dyfuzor i nakładka skupiająca.

Miłośniczki fryzur kręconych chętnie sięgną po lokówki z systemem jonizacji. W czasie ich używania emitowane przez nie jony układają się na każdym loku wydobywając ich naturalny blask. Niektóre modele posiadają także wyświetlacze LCD, które ułatwiają korzystanie z urządzenia i umożliwiają wybór poziomu temperatury.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: elektryzowanie włosów, fryzura, jonizacja, lokówka, prostownica, stylizacja włosów, suszarka


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »