kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ostatkowe szaleństwo we włosach z Racoon
2012/2/18 0:10:00

Karnawał już na ostatniej prostej. Daj się ponieść ostatkowemu szaleństwu, wykorzystaj gorączkę sobotniej nocy. Dobierz fryzurę do urody i charakteru imprezy na jaką się wybierasz.


Grzecznie ale zmysłowo

Jeśli masz krótkie włosy i wydaje Ci się, że nie wiele można już z tym zrobić, co najwyżej czekać aż urosną, to jesteś w błędzie. Doczepiając kilka delikatnych pasemek możesz stworzyć najbardziej zmysłową stylizację, której nie oprze się żaden karnawałowy amant.

Loki i fale

fot. RacoonOstatnie stylizacje Racoon, w których fale zagrały główna rolę stały się prawdziwym przebojem. Nieśmiertelne loki dodają niezwykłego uroku każdej kobiecie. Jeśli twoje włosy są zbyt krótkie aby zakręcić na nich piękne loczki, z pewnością wystarczą aby wystylizować cudne fale.

Długie zawsze w modzie

Dlaczego mężczyźni kochają się w długich włosach? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Pewne jest to, że długie włosy zawsze są modne i zawsze podobają się płci brzydkiej. Piękne, zadbane niezależnie od koloru zawsze dodają kobiecości i uroku. Długie włosy dają też wiele możliwości kobiecych fryzur, od koków, warkocze aż po wysokie upięcia i fale.

fot. RacoonNiezależnie od tego gdzie wybierasz się na ostatkową imprezę, twoja fryzura powinna współgrać z makijażem oraz strojem. Wspaniale skomponowana całość będzie gwarancją dobrego samopoczucia i dobrej zabawy.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: fale, fryzura, loki, włosy


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »