kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Perfumy o zapachu krwi i boczku?
2011/5/10 23:10:00

Dzisiejszy rynek perfum to morze pomysłów. Produktów jest tak wiele, że aby zwrócić uwagę konsumenta - zapach musi się wyróżniać. Dlatego z każdym dniem powstają nowe, coraz dziwniejsze nuty zapachowe.

3 kwietnia na targach w Mediolanie zaprezentowano cztery nowe zapachy, które już wzbudziły wiele kontrowersji. Każdy z nich zawiera metaliczne nuty krwi, połączone między innymi z zapachami ogrodu (liście pomidorów, bazylii, anyżu) czy minerałów (aldehydy, żwir, aluminium, drzewo cedrowe).

Nie wiadomo jeszcze gdzie będzie można kupić perfumy, ani jaka będzie ich cena, a aromatyczne nowości już cieszą się dużym zainteresowaniem.

Obok zapachu krwi, smakosze nietypowych woni cieszyć się mogą również perfumami pachnącymi... boczkiem. Nowy zapach jest dość śmiały, ale jednocześnie subtelny, a producent zapewnia, że kojarzy się z czymś przyjemnym. Aromat bekonu to bowiem połączenie wielu nut zapachowych, a liczba składników dochodzi nawet do kilkuset.

Nic dziwnego, że nawet największe gwiazdy inspirują się modą na „marketing zapachowy", tworząc swoje własne, nierzadko kontrowersyjne, linie aromatyczne. Przykładem jest Lady Gaga, która niedawno postanowiła wypuścić na rynek własne perfumy o woni... krwi i nasienia. Artystka podpisała długoterminowy kontrakt z firmą Coty i planuje premierę nowego zapachu na wiosnę 2012 roku.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Lady GaGa, perfumy, zapachy


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»