kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

Jak dobrać ślubną fryzurę?
2015/7/9 22:40:00

PRZYGOTOWANIA TUŻ PRZED

We wszystkim należy zachować umiar. Zbyt przesuszone i łamliwe włosy nie wyglądają pięknie, ale i obciążone nieodpowiednią odżywką, także nie ułatwią pracy styliście i nie będą się dobrze układały. Kluczem do sukcesu i pięknego wyglądu w tym ważnym dniu jest dobre planowanie. Zabiegi koloryzacji i fryzurę próbną planujemy na dwa tygodnie przed ślubem, najpóźniej tydzień przed, ale nie wcześniej. Na 2-3 dni przed ceremonią warto wybrać się do salonu na zabieg oczyszczania i nawilżania włosów ampułką z kwasem hialuronowym.

Klasycznie

Klasyczne upięcie ślubne w nowej formie to doskonała propozycja dla każdej z pań. Piękny splot, zakończony kokiem z loków ozdobiony delikatnymi, żywymi kwiatami. Taka fryzura będzie odpowiednia do każdego rodzaju sukni. Odsłonięte uszy pozwalają na eksponowanie biżuterii.

Romantycznie

Delikatne rysy i romantyczna natura wymagają odpowiedniej oprawy. Najlepiej sprawdzą się misterne sploty, które podkreślą wdzięk i słowiańską urodę Panny Młodej. Takie fryzury pasują do kobiet, które cenią naturalne piękno oraz do prostych, skromnych i stylowych sukienek.

Odważnie

Każda kobieta ma wiele twarzy. Tym nowoczesnym, którym nie brakuje odwagi proponujemy upięcia nieco futurystyczne, doskonale pasujące do sukienek nietypowych, rockowych i z „pazurem”. Najlepsza będzie fryzura odsłaniająca twarz, uszy i szyję - wskazana jest wtedy piękna i bogata biżuteria.

Strony: [1] [2]

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: fryzura, włosy, ślub


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »