kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

BlackXS for her -perfumy dla zbuntowanej księżniczki
2007/9/23 0:40:00

Wylansowany w 2005 roku zapach dla mężczyzn BlackXS stał się rockowym przebojem wśród silnych mężczyzn o czułym sercu. W 2007 roku zespół Paco Rabanne Parfums ponownie zaskakuje i prowokuje publiczność lansując nowy zapach dla kobiet BlackXS for her – barokowo rock’n’rolowe perfumy dla zbuntowanej księżniczki.

Dawno temu wierzono, iż czarna róża była najbardziej ulubiona przez wiedźmy ze względu na swoje właściwości halucynogenne. Jest wieloletnia, kwitnie w środku zimy, w temperaturze dochodzącej do – 15 st.C. To wszystko sprawia, iż od niepamiętnych czasów wierzono, że ma on specjalną moc, zwano go Różą Bożonarodzeniową. To właśnie on tworzy serce zapachu BlackXS for her.

ompozycja ta łączy w sobie nuty owocowe, kwiatowe i drzewne. Pierwszy bukiet zachwyca świeżymi nutami tamaryndowca, ziaren różowego pieprzu i żurawiny; w nucie serca rozbrzmiewają akordy czarnego fiołka, kwiatu kakao i czarnej róży. Drzewo Massoja, paczuli i wanilia zastosowane w nucie głębi sprawiają, że zapach jest bardzo seksowny i uwodzicielski. Flakon perfum jest czarny, z dominującymi czerwonymi i różowymi podcieniami. Przypomina nieco staromodną butelkę tajemniczej mikstury z motywem róży. Kwiat ten znajduje się także na czarnym, lakierowanym kartoniku, w którym zamknięty jest flakon BlackXS for her.



Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: BlackXS, BlackXS for her, czarna róża, pacco rabanne, perfumy


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »