kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Najdroższe perfumy świata w Polsce
2007/4/16 15:24:55

26 kwietnia w Hotelu Marriott w Warszawie spotkać będzie można córkę Clive'a Christiana, Victorię. Przez jeden dzień będzie można też podziwiać najdroższy flakon perfum na świecie - Imperial Majesty. To 500 ml czystych perfum ukrytych w kryształowym flakonie Baccarat ozdabianym diamentami, który ma wartość 670 tysięcy złotych.


Perfumy Clive Christian dostępne są tylko na głównych rynkach świata, w starannie dobranych i najbardziej prestiżowych punktach sprzedaży, takich jak Fortnum & Mason i Harrods w Londynie czy Saks Fifth Avenue i Bergdorf Goodman w Nowym Jorku. W Polsce są prezentowane tylko w jednym miejscu – salonie Perfumerii Quality Missala w Centrum LIM przy hotelu Marriott.

Imperial Majesty to limitowana edycja 10 sztuk No. 1 – flagowego zapachu Clive’a Christiana. Pół litra czystych perfum zamknięto we flakonie z kryształu Baccarat i 18-karatowego złota, ozdobionym 5-karatowym diamentem. Cena Imperial Majesty wynosi 115.000 brytyjskich funtów.

Spośród 5 flakonów przeznaczonych do sprzedaży nabywców znalazły dotychczas 3 sztuki. Pozostałe dwie są eksponowane w Harrodsie w Londynie i Bergdorfie Goodmanie w Nowym Jorku. Jedna z nich zagości w Polsce.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Imperial Majesty, perfumy


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »