kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Najdroższe perfumy świata w Polsce
2007/4/16 15:24:55

26 kwietnia w Hotelu Marriott w Warszawie spotkać będzie można córkę Clive'a Christiana, Victorię. Przez jeden dzień będzie można też podziwiać najdroższy flakon perfum na świecie - Imperial Majesty. To 500 ml czystych perfum ukrytych w kryształowym flakonie Baccarat ozdabianym diamentami, który ma wartość 670 tysięcy złotych.

Perfumy Clive Christian dostępne są tylko na głównych rynkach świata, w starannie dobranych i najbardziej prestiżowych punktach sprzedaży, takich jak Fortnum & Mason i Harrods w Londynie czy Saks Fifth Avenue i Bergdorf Goodman w Nowym Jorku. W Polsce są prezentowane tylko w jednym miejscu – salonie Perfumerii Quality Missala w Centrum LIM przy hotelu Marriott.

Imperial Majesty to limitowana edycja 10 sztuk No. 1 – flagowego zapachu Clive’a Christiana. Pół litra czystych perfum zamknięto we flakonie z kryształu Baccarat i 18-karatowego złota, ozdobionym 5-karatowym diamentem. Cena Imperial Majesty wynosi 115.000 brytyjskich funtów.

Spośród 5 flakonów przeznaczonych do sprzedaży nabywców znalazły dotychczas 3 sztuki. Pozostałe dwie są eksponowane w Harrodsie w Londynie i Bergdorfie Goodmanie w Nowym Jorku. Jedna z nich zagości w Polsce.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Imperial Majesty, perfumy